Zapraszamy na najbliższą edycję Jeep Akademii

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników poprzednich edycji Jeep Academy, ale też tym, którzy chcą się z nami spotkać postanowiliśmy przygotować trasy terenowe stanowiące możliwość zweryfikowania nabytych wcześniej umiejętności. 

Wszelkie informacje, zapytania i zgłoszenia przyjmujemy pod adresem:

biuro@jeepacademy.pl

lub telefonicznie:

tel. kom. 605 200 083 

tel. stacjonarny  12 412 26 57 

Podczas najbliższej edycji  postanowiliśmy rozszerzyć formułę Jeep Basic o kolejny stopień trudności czyli jazdę po roadbooku. Przygotowaliśmy trasy poza torem, które będą pokonywane samodzielnie według wskazówek nawigacyjnych. Planujemy przy tym też próby specjalne na trasie oraz na torze.

Od 2017 roku udało nam się „wyszkolić” podczas Jeep Trail Rated Academy sporą rzeszę właścicieli Jeepów. Nie dosyć, że odkryli możliwości terenowe swoich aut to jeszcze złapali bakcyla jazdy w terenie i czują ciągły niedosyt off-roadu.

Niektóre ekipy kilka razy przyjeżdżały na Jeep Basic żeby tylko móc pojeździć po pięknych bezdrożach Jury Krakowsko – Częstochowskiej, w towarzystwie innych pasjonatów marki Jeep.

Spotkamy się kilka razy w ciągu trwania Jeep Academy (na posiłkach), a w niedzielę zakończymy wspólnymi „manewrami” na Pustyni Siedleckiej.