Zgłoszenie Jeep 4×4 Handlowcy

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze od wielu miesięcy praktyczne szkolenie dla handlowców Jeep, podczas którego poznacie Państwo systemy napędu Jeep 4×4 w teorii i w praktyce za kierownicą Jeepa oraz najbardziej efektywny proces prowadzenia jazd testowych kończący się podpisaniem umowy z klientem.

Zajęcia w terenie, podczas szkolenia Jeep 4×4 będą miały miejsce na bezpiecznym piaszczystym podłożu na torze off-roadowym, na którym od lat odbywa się Akademia Jeep oraz na pustyni Siedleckiej, pod okiem doświadczonych instruktorów i pasjonatów marki Jeep, od prawie 10 lat współpracujących przy organizacji takich imprez jak Jeep Camp PL, Akademia Jeep, Jeep Sunrise, Jeep Wolfland.

Ważne! ze względu na charakter szkolenia konieczne jest, aby przyjechali Państwo Jeepem 4×4 takim jak Wrangler lub Gladiator, ewentualnie Renegade lub Compass ale tylko w wersji Trailhawk.

Drugim równie ważnym tematem szkolenia będzie proces jazd testowych z klientem, prowadzony przez doświadczonego trenera Marcina Hartmana. Moduł jazd testowych będzie składał się z części teoretycznej i praktycznej, podczas której uczestnicy nabędą umiejętności, jak efektywnie przeprowadzić jazdę testową, żeby naturalnie prowadziła do zamknięcia transakcji umową.

Koszty

Koszt szkolenia obejmuje hotel, pełne wyżywienie, trenerów, opiekę instruktorów, wynajęcie toru i pustyni oraz sali szkoleniowej, materiały szkoleniowe, pakiet powitalny.

Szkolenie jest dwudniowe i kosztuje 2350 zł netto za 1 uczestnika

(w przypadku pokoju 2-osobowego, jedynka wymaga dopłaty) 

Płatność

Po rejestracji na szkolenia zostanie wystawiona na Państwa faktura przez organizatora szkolenia firmę OFF-ROAD.PL  

Płatność za szkolenie dokonujecie Państwo na konto organizatora firmy, prosimy o terminową płatność.

 Terminy

Kolejny termin:

23-24 października (poniedziałek-wtorek)

Pod linkiem znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy na szkolenie:

Formularz Jeep Academy Handlowcy

Prosimy o jak najszybszą rejestrację, gdyż wiąże się z tym min. wyprodukowanie pamiątkowych koszulek i późniejsza rejestracja może wiązać się z brakiem rozmiarów.

 

Ważne informacje!

Rano pierwszego dnia szkolenia spotykamy się na torze off-roadowym Jura Park Biskupice, 42-256 Biskupice Chorońska, jurapark24.pl

Dopiero na koniec pierwszego dnia szkolenia przejeżdżamy do hotelu Ostaniec, Podlesice 82, 42-425 Kroczyce, www.ostaniec.com.pl

Proszę przygotować się na warunki terenowe, ubrać się w ciepłą odzież oraz wygodne buty i przygotować na wypadek opadów deszczu.

 

Program szkolenia

1 dzień

10.30-11.00 – przyjazd uczestników na tor Jura Park Biskupice, kawa, herbata, ciastka

11.00-12.00 – Przywitanie, prezentacja systemów 4×4, porównanie z autami konkurencji, przygotowanie samochodu do jazdy w terenie, jak poruszać się w terenie. 

12.00 Podział uczestników na 4 grupy (czerwona, zielona, pomarańczowa i żółta) rotacyjne zajęcia w grupach – 2x 45 minut przed obiadem i 2×45 min po obiedzie 

12.00-13.30 – rotacyjnie 3 grupy praktyczne zajęcia na torze prezentujące systemy 4×4 i technikę jazdy w terenie, 1 grupa wprowadzenie do jazd testowych

13.30-14.30 – obiad na torze, ognisko, regionalny kociołek „pieczonka”

14.30-16.00 – rotacyjnie 3 grupy praktyczne zajęcia na torze prezentujące systemy 4×4 i technikę jazdy w terenie, 1 grupa wprowadzenie do jazd testowych

16.30-18.00 – powrót do hotelu po roadbooku, fotozagadki

19.30 – kolacja, konkurs, zdjęcia/filmy 

 

2 dzień

7.00-9.00 – śniadanie

9.00-10.00 – szkolenie jak prowadzić jazdy testowe

10.00-11.30 – sesja praktyczna jazd testowych 

11.30-13.00 – przejazd na pustynię Siedlecką

13.00-14.00 – jazda po pustyni, wyzwanie szukanie punktów po współrzędnych i dopasowanie do kart

14.00 – obiad na pustyni, podsumowanie i zakończenie, rozdanie dyplomów 

Pozdrawiamy,

JEEP TEAM

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza

Formularz Jeep Academy Handlowcy